Останні події
Херсонський осередок партії «УДАР» презентував свою виборчу програму. 9 серпня в Херсоні було організовано прес-конференцію, присвячену Х з’їзду Партії «УДАР Віталія Кличка».

На перший передвиборний з’їзд партії УДАР Віталія Кличка прибуло 623 делегата з усіх куточків України, а також велика кількість гостей.

21 липня відбулася конференція Херсонської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Профком працівників ХБК провів пікетування Білого дому на Площі Свободи.

Сьогодні, 4 липня 2012року опозиційними партіями в центрі Херсона, в районі кінотеатру Україна, близько 13.00 провелася акція на захист української мови.

26 червня відбулася прес-конференція партії УДАР з приводу дій влади до діючої конституції.
26 Червня 2012 +Коментар | подобається

Быть или не быть? Вот в чем… терминал
18 Червня 2012 +Коментар | подобається

25 травня відбулись збори Дніпровської та Суворовської районної організації партії «Удар».
25 Травня 2012 +Коментар | подобається

16 травня в прес-центрі інформаційного агентства «ПІК» відбулася прес-конференція для журналістів області.
16 Травня 2012 +Коментар | подобається

Восьмого травня відбулися позачергові збори Ради Херсонської обласної організації політичної партії УДАР, на яких на підставі поданої заяви про вихід за власним бажанням, було прийняте рішення про виключення Семенчева І.І. із партії УДАР. Також Радою обласної організації було направлено позачерговим зборам Херсонської міської організації подання на голову Херсонської міської організації кандидатури Маломужа О.І.
15 Травня 2012 +Коментар | подобається

Херсон називають містом-садом, та з кожним роком зелених насаджень у ньому стає все менше.  Щоб у певний момент вони не зникли взагалі, за ініціативи партії «УДАР» відбувся громадський суботник.
5 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Херсонська обласна та міська організації партії «УДАР» подарували дванадцятьом колишнім вихованцям Херсонського обласного соціального центру реабілітації дітей інвалідні візки. Батьки з різних районів Херсонщини приїхали до центру, аби отримати для своїх неповнолітніх дітей-інвалідів візки, які дозволять їм пересуватися самостійно. 
27 Березеня 2012 +Коментар | подобається

26 лютого у центрі м. Нова Каховка городяни відзначали Масляну. Партія «УДАР» не залишилася осторонь події. Як відомо, «УДАР Віталія Кличка» виступає за здоровий спосіб життя. У цьому новокаховчани змогли переконатися на власні очі.
25 Лютого 2012 +Коментар | подобається

  25 лютого лідер міської організації партії «УДАР Віталія Кличка», голова Антонівської селищної ради Ігор Семенчев організував на території Антонівки народні гуляння з нагоди Масляної.  
25 Лютого 2012 +Коментар | подобається