Останні події
   «УДАР» у Нижніх Сірогозах 18 лютого взяв участь у Кубку району з футзалу, присвяченому  пам’яті земляка Юрія Бугаєнка, який загинув при виконанні службовимх обов’язків у Демократичній республіці Афганістан.  
28 Лютого 2012 +Коментар | подобається

  Ще в грудні 2011 року депутат Комсомольської районної у м. Херсоні ради від партії «УДАР» Павло Бубнов допоміг перешкодити закриттю дитячої молочної кухні в мікрорайоні Острів. Тоді ударівцю вдалося привернути увагу депутатського корпусу міста до проблеми і отримати від них обіцянку докласти усіх зусиль, аби через відсутність фінансування (а саме така причина закриття кухні) діти не залишилися без молочної продукції.  

  22 грудня у Новокаховській школі-інтернаті І-ІІІ ступенів відбулося святкування Нового року та Різдва Христова. Серед гостей – і голова Новокаховської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Костянтин Черепанов. Тривалий час «УДАР» підтримує школу, допомогає організовувати різноманітні заходи і не лишає без уваги на свята.  
26 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Голова Голопристанської міської організації партії  «УДАР Віталія Кличка» Олександр Твердовський допоміг з отриманням спорт інвентарю для закритого спортивного майданчика ясел-садка №3 «Берегиня». 

 Напередодні Міжнародного дня інвалідів голова Херсонської обласної організації партії «УДАР» Михайло Фабрін, голова міської організації Ігор Семенчев, а також члени депутатської групи «УДАР» міської ради взяли участь у Дні поваги та турботи. 

1 грудня актив обласної та міської організацій партіїї «УДАР Віталія Кличка» взяли участь у мітингу, присвяченому 20-й річниці проведення Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності України.

Завдяки сприянню депутата Херсонської обласної ради Олександра Маломужа (партія «УДАР») у 2011 році із обласного бюджету було виділено 412 тисяч гривень на ремонт спортивної зали Херсонської школи вищої спортивної майстерності (ХШВСМ)
28 Листопада 2011 +Коментар | подобається

  26 листопада члени обласної та міської організацій партії «УДАР Віталія Кличка» зібралися біля Меморіалу жертв голодомору та політичних репресій, хвилиною мовчання та запаленими свічками трауру вшанували пам'ять усіх загиблих.  
28 Листопада 2011 +Коментар | подобається

22 листопада в День Свободи, напередодні візиту Віталія Кличка в Європейську Комісію обласна та міська організації політичної партії «УДАР» в Херсоні провели загальнонаціональну акцію «Свобода – це Європа».     
22 Листопада 2011 +Коментар | подобається

У Новокаховській міській раді з’явилася депутатська група «За майбутнє Нової Каховки»      
16 Листопада 2011 +Коментар | подобається

"Одне із головних завдань, над яким зараз працюємо – розбудова міського осередку партії", - розповів журналістам голова  міської організації «УДАРу» Ігор Семенчев.
1 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Так на запитання журналістів, чому вирішили приєднатися до команду «УДАРу», відповів голова Херсонської обласної організації партії Михайло Фабрін.
1 Листопада 2011 +Коментар | подобається

На прес-конференції у Херсоні Віталій Кличко заявив, що «УДАР» - це не партія Віталія Кличка, це партія людей, що об’єднуються навколо спільних принципів та цінностей. 
1 Листопада 2011 +Коментар | подобається

31 жовтня - 1 листопада лідер партії "УДАР" Віталій Кличко побував на Херсонщині
1 Листопада 2011 +Коментар | подобається