Останні події

Пройшли збори районних у м.Херсоні організацій партії «Удар»

25 травня відбулись збори Дніпровської та Суворовської районної організації партії «Удар». Партійці зібралися для вирішення кадрових питань. Було запропоновано висунути кандидатами на посаду голів Баєва Святослава ( Дніпровський р-н) та Чернишову Марину (Суворовський р-н).

За результатами зборів було обрано цих керівників, їх помічників та секретарів. Ними стали  Олійник Вадим та Пристінський Дмитро( Дніпровський р-н) і Колєсніков Денис та Беглярова Лілія (Суворовський р-н).

Також днем раніше відбулись збори Комсомольської районної  організації партії «Удар». Присутні партійці одностайним голосуванням обрали на посаду голови місцевого осередку Попутько Юрія, а також обрали заступника та секретаря, відповідно ними стали Стороженко Денис та Балюра Олена.

Після цих зборів можна зробити висновок, що до партії підтягується молодь, адже більшість обраних, це люди саме такого віку, які роблять свій перший крок на політичному небосхилі, вони обрали саме партію «Удар», бо вона має чітку та світлу ідеологією, демократичний статут та конкретну програму.

  25 Травня 2012 +Коментар | подобається