Останні події

У місті Херсоні відбулася конференція «УДАРу» .

21 липня відбулася конференція Херсонської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

На порядку денному були два основних питання - про обрання делегатів на Х З’їзд Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в Києві та про подання потенційних кандидатів в народні депутати України по п’яти мажоритарних округах Херсонщини.

По першому питанню учасниками конференції було визначено 22 делегати, які будуть представляти Херсонщину на Х З’їзді партії в Києві 1 серпня.

По другому питанню, голова обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Михайло Фабрін представив потенційних кандидатів в народні депутати по п’яти одномандатним виборчим округам.

Кандидатом по 182 округу (Дніпровський і Суворовський райони Херсона) стала керівник профспілкового комітету працівників ХБК Фальченко Любов Семенівна.

Кандидатом по 183 округу (Комсомольський район Херсона та Білозерський район області) став голова наглядової ради ТОВ «Механічний завод» Андрій Станіславович Путілов.

Кандидатом по 184 округу (Нова Каховка, Бериславський, Великоолександрівський, Високопільський, Горностаївський, Великолепетиський, Нововоронцовський райони) став Ігор Йосипович Литвин.

Кандидатом по 185 округу (Каховка, Каховський, Новотроїцький, Іванівський, Нижньосірогозький, Верхньорогачицький, Чаплинський (частина) райони) став Ячменьов Володимир Миколайович.

Кандидатом по 186 округу (Цюрупинський, Голопристанський, Скадовський, Каланчацький, Чаплинський (частина) райони) став Твердовський Олександр Миколайович.

Кожен кандидат за регламентом конференції мав до 5 хвилин для виступу, також слово взяли учасники конференції, які рекомендували кандидатів до розгляду.

Після чого виступив голова обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Михайло Фабрін -

«Я б хотів сказати, що в більшості партій кандидати вже по 3-4 рази були депутатами Верховної Ради України, у нашій партії все по-іншому. Віталій Кличко - лідер нашої партії - чітко дав зрозуміти, що кандидати від «УДАРу» повинні бути чесними, порядними людьми, які ще жодного разу не були у великій політиці та не мають негативного минулого. Таких людей ми сьогодні і представляємо до розгляду. Вирішується доля нашого краю, від людей, яких ми оберемо до Верховної Ради, залежить дуже багато, вони мають працювати на нас з вами, на Херсонщину».

 

  21 Липня 2012 +Коментар | подобається