Останні події

Херсонський осередок партії «УДАР» презентував свою виборчу програму

9 серпня в Херсоні було організовано прес-конференцію, присвячену Х з’їзду Партії «УДАР Віталія Кличка», що пройшов в Києві 1 серпня 2012 року. На прес-конференції виступив голова Херсонської обласної організації партії «УДАР» Михайло Фабрін та заступник голови Херсонської обласної організації партії «УДАР» Андрій Путілов.

По словам Михайла Фабріна, «УДАР» - це єдина партія, що обнародувала список своїх претендентів на кандидатство ще задовго до з’їзду. Це стало чудовою нагодою для відкритого громадського обговорення. І, дійсно,  за результатами цієї громадської перевірки, біля 15 % претендентів було відсіяно.

Обнародуваний список був складений на основі трьох критеріїв: відкритості, внутрішньої партійної демократії та громадської перевірки на причетність до корупції чи будь-яких інших незаконних дій.

В ході проведення Х з’їзду Партії «УДАР» Віталія Кличка, усі кандидати публічно склали присягу, в якій зобов’язались не голосувати на користь законів, що суперечать національним інтересам і відкривають можливості для корупційних проявів, не входити в змову з представниками Партії регіонів, а також виконувати усі рішення «УДАРу» і не зраджувати своїй фракції.

«Я багато спілкуюсь з жителями нашого міста, і бачу велику підтримку нашої партії. Сьогодні херсонці хочуть бачити нові обличчя в політиці», - розповів Андрій Путілов.

Розповідаючи про основні задачі майбутньої роботи в Верховній Раді, він повідомив, що головною метою команди УДАРу є утвердження високих європейських стандартів життя в Україні. А це, перш за все, високі зарплати та пенсії, захист прав громадян, рівність перед законом, вплив народу на прийняття важливих державних рішень в країні і рівні можливості для бізнесу та якісної освіти.

«Зараз в Україні все доходить до абсурду. Наших сільськогосподарських виробників ставлять в такі умови, що вони не можуть продати свою продукцію, але при цьому здійснюються закупки овочів та фруктів з Польщі та Туреччини. Ми повинні змінити ситуацію, якщо бажаємо якісно підняти рівень життя наших громадян», - заявив Михайло Фабрін.

Програма партії «УДАР» була представлена з урахуванням тільки реально існуючих та досяжних цілей. В її складі є серйозний антикорупційний пакет документів, який стане основою перших законопроектів у парламенті. І це все цілком здійснено за підтримки виборців та наявності команди, яка побудована не на «кумівстві», а на основі особистої відповідальності за свої дії.

«Всі заявляють про необхідність змінити країну, а ми це зробимо. Настав час УДАРу!», - заявив Михайло Фабрін.

  9 Серпня 2012 +Коментар | подобається