Останні події

«УДАР» буде боротись із тотальною корупцією

На протязі всієї виборчої кампанії партія «УДАР Віталія Кличко» буде проводити акцію по боротьбі з тотальною корупцією в органах влади. Про це на прес-конференції повідомив голова Херсонського обласного штабу партії Михайло Фабрін.

По словам Михайла Фабріна, тотальна корупція в органах місцевої влади є однією з ключових проблем для громадян України. Для того, щоб її подолати, потрібно провести люстрацію влади і дозволити громадянам самостійно проводити перевірку чиновників по факту причетності до корупційних дій.

В рамках боротьби з тотальною корупцією, Херсон приєднається до Всеукраїнської акції від партії «УДАР Віталія Кличко». Антикорупційна робота буде проводитись в кілька етапів. З 3 вересня по 1 жовтня в палатках партії «УДАР Віталія Кличко» можна заповнити бланк «Повідом про корупціонера», «Запропонуй свій антикорупційний захід». Таким чином, буде налагоджено збір інформації про корупційні дії чиновників.

Під час акції будуть організовані засідання круглих столів-дискусій із залученням представників громадських організацій на тему: «Люстрація влади. Як очистити владу від корупціонерів».

Підсумки акції будуть підведені 10 жовтня. Цього дня пройде оприлюднення результатів проведеного заходу. Учасниками акції буде опублікована інформація про кількість звернень громадян за фактом корупційних дій, з оголошенням прізвищ та посад. Проте, за повідомленням Михайла Фабріна, буде чітко витримано принцип презумпції невинності – вину осіб може визнати лише суд.

  5 Вересня 2012 +Коментар | подобається