Останні події

Візит Віталія Кличка на Херсонщину

  17 та18 вересня 2012 року, в рамках всеукраїнського туру, та на  запрошенням Херсонської обласної організації політичної партії «УДАР», відбувся візит Лідера партії Віталія Кличка на Херсонщину.

  Віталій Кличко та члени Херсонської обласної організації на чолі з Михайлом Фабріним, а також, кандидати в депутати по місцевим виборчим округам, зустрілися з мешканцями міста та області.

  Розпочався візит з Білозерки, де лідер партії «УДАР» зустрівся з мешканцями, та став свідком не байдужого ставлення людей до сьогодення. Люди слухали його затримавши подих, перериваючі оплисками та словами підтримки. Зустріч проходила у добрій атмосфері та злагоді. Після промови Віталій Кличко, кожному з присутніх підписав своє фото і хоч людей було дуже багато, декілька тисяч, він знайшов час, для кожного з присутніх. Люди були здивовані щірістю та добротою Віталія, дехто проводжав його зі сльозами на очах.

  Вже через годину після закінчення зустрічі у Білозерці, Кличко відкривав людям свої думки  в Херсоні, на площі перед кіноконцертним залом «Ювілейний». Велика кількість народу, побачивши Віталія Кличка, засіяла посмішками та  вигуками подяки та шани.         

  Всі зустрічі на Херсонщіні пройшли з несамовитою зацекавленностю людей, які не тільки прийшли подивитися на Віталія Кличка, а й підтримати його, як молодого політика, як велику народну надію на краще життя.

  В свою чергу лідер партії «УДАР» зазначив, що зміни на краще будуть тоді, коли кожна  людина, кожний громадянин, повірить у себе, у свої сили, та стане вимагати від влади належного ставлення до народу. Віталій Кличко зі своєї сторони, буде робити все, щоб такі зміни відбулися, як найшвиджше.

 

  19 Вересня 2012 +Коментар | подобається