Останні події

УДАР знов намагалися очорнити

«Креативні» опоненти політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в Херсоні облили чорною фарбою білборди із зображенням лідера партії.

Це не дивує, оскільки останнім часом спостерігається значне збільшення кількості ворожо налаштованих конкурентів партії як в Херсоні, так і в Україні. Навіть на телебаченні останнім часом ми спостерігаємо як політичні сили замість пропагування власних ідей та думок у рекламних роликах агітують проти УДАРу та намагаються принизити політичні можливості партії.

З чим пов\\\'язаний такий ажіотаж здогадатись не важко. В умовах рівних можливостей для агітації в Херсонській області, рейтинги партії «УДАР Віталія Кличка» нестримно зростають. Тому увага інших претендентів сфокусувалась на новій політсилі, яка замість давно набридлих сварок пропонує конструктивні та реальні можливості розвитку країни і тим самим здобуває все більшого авторитету.

Отже цілком можливо, що у деяких учасників політичних перегонів не лишилося хоч якихось раціональних аргументів, тому вони вирішили виказати своє негативне ставлення у такий примітивний спосіб.

 

  16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається