Останні події

День Свободи у Херсоні

DSC_0014

На одній із центральних площ міста, біля кінотеатру «Україна» зібрались активісти та члени партії, які пропонували всім перехожим пов’язати символічні стрічки «Свобода – це Європа», тим самим показуючи, що українці – європейська нація не тільки географічно, але і ментально, культурно, історично. 

Перед херсонцями виступили голова обласної організації партії «УДАР» Михайло Фабрін, депутат міської ради Микола Райтаровський (член об’єднаної депутатської групи «УДАР»), член партії Ігор Семенчев та ін.

- День свободи – символічне свято, яке нагадує, що ми прагнемо до Європи і європейських цінностей, і не хочемо авторитарного режиму в країні. А що бачимо насправді? В Україні порушуються ключові демократичні свободи: слова, виборів, зборів. Вже сьогодні влада забирає у громадян право вибору: новий закон про вибори народних депутатів створює ідеальні умови для партії влади, для залучення адміністративного та фінансового ресурсу на мажоритарних округах. Ми виступаємо за відкриті партійні списки і відстоюємо пропорційну виборчу систему.

DSC_0058

  DSC_0013

  22 Листопада 2011 +Коментар | подобається