Останні події

Партія УДАР. Прийшов час конкретних справ.

                             Голова обласної організації партії УДАР Михайло Фабрін, після зустрічі в Києві з Віталієм Кличком, яка відбулася 15 березня, провів в Херсоні розширену нараду партійців області. Основна мета заходу, донести через однодумців, жіттелям Херсона та області, все те, що намітила здійснити найближчим часом партія УДАР.

                           Перш за все, необхідно продовжувати боротьбу за впровадження ефективної системи персонального голосування у Верховній Раді, яка раз і назавжди вирішить питання з фальсифікаціями, а далі приймати ті Закони, яких так потребує країна і люди.

                          З урахуванням того, що рейтинг партії УДАР серед усіх опозиційних сил, сьогодні найвищий, необхідно продовжувати вести відкритий і чесний діалог з народом, робити все для того, що б і далі рівень підтримки і довіри до партії збільшувався. Тільки так можна досягти успіху на майбутніх виборах до місцевих органів влади і виборах президента.

                          Також  Михайло Фабрін зазначив, що тільки за 2012 рік у Херсоні та області, були заменіни 12 голів партійних організацій, які не впоралися з високими вимогами сьогодення.

 

  27 Березеня 2013 +Коментар | подобається