Останні події

Свято для дітей з обмеженими можливостями

 Напередодні Міжнародного дня інвалідів голова Херсонської обласної організації партії «УДАР» Михайло Фабрін, голова міської організації Ігор Семенчев, а також члени депутатської групи «УДАР» міської ради взяли участь у Дні поваги та турботи.

Свято  проходило у Херсонській школі-інтернаті імені Т.Шевченка, Херсонській спеціальній школі №2 та Цюрупинському дитячому будинку-інтернаті. «УДАРівці» влаштували для дітей справжню казку: у холі шкіл хлопчиків та дівчаток зустрічала весела клоунеса Іриска, яка підготувала багато конкурсів та подарунків.

- Ми вдячні нашим гостям за виявлену турботу про наших вихованців, - говорить директор спецшколи №2 Олена Кірцхалія. – Сьогоднішній звичайний зимовий день вони зробили для дітей сонячним, світлим, з ароматом та смаком мандаринів. Спасибі їм за це!

Голова міської організації партії «УДАР» Ігор Семенчев  відмітив, що такі заходи стали вже хорошою традицією. Їх мета – підтримати дітей з обмеженими можливостями.- Немає нічого зворушливішого, аніж спостерігати, як діти усміхаються від елементарних речей: спілкування, подарунків, сюрпризів, - ділиться Ігор Семенчев. – Вони відчувають, що потрібні суспільству!

Усі дітлахи отримали від «УДАРу» солодкі подарунки та призи.

 

  2 Грудня 2011 +Коментар | подобається