Останні події
  Ще в грудні 2011 року депутат Комсомольської районної у м. Херсоні ради від партії «УДАР» Павло Бубнов допоміг перешкодити закриттю дитячої молочної кухні в мікрорайоні Острів. Тоді ударівцю вдалося привернути увагу депутатського корпусу міста до проблеми і отримати від них обіцянку докласти усіх зусиль, аби через відсутність фінансування (а саме така причина закриття кухні) діти не залишилися без молочної продукції.  

   «УДАР» у Нижніх Сірогозах 18 лютого взяв участь у Кубку району з футзалу, присвяченому  пам’яті земляка Юрія Бугаєнка, який загинув при виконанні службовимх обов’язків у Демократичній республіці Афганістан.  
28 Лютого 2012 +Коментар | подобається

  25 лютого лідер міської організації партії «УДАР Віталія Кличка», голова Антонівської селищної ради Ігор Семенчев організував на території Антонівки народні гуляння з нагоди Масляної.  
25 Лютого 2012 +Коментар | подобається

26 лютого у центрі м. Нова Каховка городяни відзначали Масляну. Партія «УДАР» не залишилася осторонь події. Як відомо, «УДАР Віталія Кличка» виступає за здоровий спосіб життя. У цьому новокаховчани змогли переконатися на власні очі.
25 Лютого 2012 +Коментар | подобається

Херсонська обласна та міська організації партії «УДАР» подарували дванадцятьом колишнім вихованцям Херсонського обласного соціального центру реабілітації дітей інвалідні візки. Батьки з різних районів Херсонщини приїхали до центру, аби отримати для своїх неповнолітніх дітей-інвалідів візки, які дозволять їм пересуватися самостійно. 
27 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Херсон називають містом-садом, та з кожним роком зелених насаджень у ньому стає все менше.  Щоб у певний момент вони не зникли взагалі, за ініціативи партії «УДАР» відбувся громадський суботник.
5 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Восьмого травня відбулися позачергові збори Ради Херсонської обласної організації політичної партії УДАР, на яких на підставі поданої заяви про вихід за власним бажанням, було прийняте рішення про виключення Семенчева І.І. із партії УДАР. Також Радою обласної організації було направлено позачерговим зборам Херсонської міської організації подання на голову Херсонської міської організації кандидатури Маломужа О.І.
15 Травня 2012 +Коментар | подобається

16 травня в прес-центрі інформаційного агентства «ПІК» відбулася прес-конференція для журналістів області.
16 Травня 2012 +Коментар | подобається

25 травня відбулись збори Дніпровської та Суворовської районної організації партії «Удар».
25 Травня 2012 +Коментар | подобається

Быть или не быть? Вот в чем… терминал
18 Червня 2012 +Коментар | подобається

26 червня відбулася прес-конференція партії УДАР з приводу дій влади до діючої конституції.
26 Червня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні, 4 липня 2012року опозиційними партіями в центрі Херсона, в районі кінотеатру Україна, близько 13.00 провелася акція на захист української мови.

Профком працівників ХБК провів пікетування Білого дому на Площі Свободи.

21 липня відбулася конференція Херсонської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

На перший передвиборний з’їзд партії УДАР Віталія Кличка прибуло 623 делегата з усіх куточків України, а також велика кількість гостей.

Херсонський осередок партії «УДАР» презентував свою виборчу програму. 9 серпня в Херсоні було організовано прес-конференцію, присвячену Х з’їзду Партії «УДАР Віталія Кличка».

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» вирішила символічно відсвяткувати День Незалежності по всій Україні.
24 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Не поддавайтесь на провокации и не верьте хамским, и ложным заявлениям «горе» кандидатов в народные депутаты
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

На протязі всієї виборчої кампанії партія «УДАР Віталія Кличко» буде проводити акцію по боротьбі з тотальною корупцією в органах влади. Про це на прес-конференції повідомив голова Херсонського обласного штабу партії Михайло Фабрін.
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

17 та18 вересня 2012 року, в рамках всеукраїнського туру, та на  запрошенням Херсонської обласної організації політичної партії «УДАР», відбувся візит Лідера партії Віталія Кличка на Херсонщину.
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Креативні» опоненти політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в Херсоні облили чорною фарбою білборди із зображенням лідера партії.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається