Останні події
«УДАР» у Нижніх Сірогозах 16 лютого взяв участь у Кубку району з футзалу, присвяченому  пам’яті земляка Юрія Бугаєнка, який загинув при виконанні службовимх обов’язків у Демократичній республіці Афганістан.
16 Лютого 2013 +Коментар | подобається

 25 лютого Обласна організація партії УДАР, на чолі з її керівником Михайлом Фабріним,  провели прес-конференцію    
25 Лютого 2013 +Коментар | подобається

                             Голова обласної організації партії УДАР Михайло Фабрін, після зустрічі в Києві з Віталієм Кличком, яка відбулася 15 березня, провів в Херсоні розширену нараду партійців області. Основна мета заходу, донести через однодумців, жіттелям Херсона та області, все те, що намітила здійснити найближчим часом партія УДАР.                            Перш за все, необхідно продовжувати боротьбу за впровадження ефективної системи персонального голосування у Верховній Раді, яка раз і назавжди вирішить питання з фальсифікаціями, а далі приймати ті Закони, яких так потребує країна і люди.                           З урахуванням того, що рейтинг партії УДАР серед усіх опозиційних сил, сьогодні найвищий, необхідно продовжувати вести відкритий і чесний діалог з народом, робити все для того, що б і далі рівень підтримки і довіри до партії збільшувався. Тільки так можна досягти успіху на майбутніх виборах до місцевих органів влади і виборах президента.                           Також  Михайло Фабрін зазначив, що тільки за 2012 рік у Херсоні та області, були заменіни 12 голів партійних організацій, які не впоралися з високими вимогами сьогодення.  
27 Березеня 2013 +Коментар | подобається

                      В Херсоні пройшла партійна конференція обласної організації партії Удар, на чолі з її керівником Михайлом Фабріним.                        На розгляд делегатів, які прибули з усієї області, було винесено три питання: підсумки роботи за 2012 рік та завдання на 2013 рік, питання кадрового резерву, та вибори нового складу обласної Ради партії.                        Також делегатів було проінформовано, стосовно замін деяких членів та керівників районних організацій, які не тільки не впоралися зі своїми обов’язками, але і дескридитували себе.                        Михайло Фабрін подякував за підтримку усіх прихильників та членів партії Удар, дії яких дозволяють підвищувати рейтинг партії та її лідера Віталія Кличка, тому й надалі треба продовжувати згуртовувати навколо Удару людей, які прагнуть жити в чесному та соціально-справедливому суспільстві.                       
22 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  На передодні дев’ятого травня, голова обласної організації партії УДАР Михайло Фабрін звернувся до ветеранів: «Вітаю Вас з черговою річницею Великої Перемоги! Цей день для всіх нас був і залишається одним з найсвітліших, урочистих і значущих. У ньому - вся міць, вся сила духу і велич простих людей, які у важку годину згуртувалися і відстояли свою Батьківщину. Роки йдуть, але славний подвиг нашого народу ніколи не зітреться з пам'яті вдячних нащадків. Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, миру і щастя!»  

                     15жовтня 2013року голова  Херсонської обласної організації партії УДАР Михайло Фабрін, запросив місцевих журналістів на прес-конференцію,  темою якої стала- ініціатива УДАРу щодо соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні, та встановленні єдиних принципів нарахування пенсій.                   Михайло Фабрін підкреслив,що фракція «УДАР» внесла подібний  законопроект №1236, який було зареєстровано  ще 10 січня 2013року. Зокрема він передбачає для українців високі пенсії та достойний рівень життя. І хоча цей законопроект був підтриманий профільним  комітетом Верховної Ради, та  через деструктивну позицію провладної партії його прийняття не сталося. Отже ні чого не змінилося, влада підняла пенсійний вік в Україні, пенсії так і залишились мізерними а розрив між пенсіями простих українців та чиновників сьогодні складає 15 разів.                 Незважаючи на це, партія УДАР й  надалі, буде наполягати в зміні пенсійного законодавства.          
15 Жовтня 2013 +Коментар | подобається