Останні події
                             Голова обласної організації партії УДАР Михайло Фабрін, після зустрічі в Києві з Віталієм Кличком, яка відбулася 15 березня, провів в Херсоні розширену нараду партійців області. Основна мета заходу, донести через однодумців, жіттелям Херсона та області, все те, що намітила здійснити найближчим часом партія УДАР.                            Перш за все, необхідно продовжувати боротьбу за впровадження ефективної системи персонального голосування у Верховній Раді, яка раз і назавжди вирішить питання з фальсифікаціями, а далі приймати ті Закони, яких так потребує країна і люди.                           З урахуванням того, що рейтинг партії УДАР серед усіх опозиційних сил, сьогодні найвищий, необхідно продовжувати вести відкритий і чесний діалог з народом, робити все для того, що б і далі рівень підтримки і довіри до партії збільшувався. Тільки так можна досягти успіху на майбутніх виборах до місцевих органів влади і виборах президента.                           Також  Михайло Фабрін зазначив, що тільки за 2012 рік у Херсоні та області, були заменіни 12 голів партійних організацій, які не впоралися з високими вимогами сьогодення.  
27 Березеня 2013 +Коментар | подобається

17 та18 вересня 2012 року, в рамках всеукраїнського туру, та на  запрошенням Херсонської обласної організації політичної партії «УДАР», відбувся візит Лідера партії Віталія Кличка на Херсонщину.
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

На протязі всієї виборчої кампанії партія «УДАР Віталія Кличко» буде проводити акцію по боротьбі з тотальною корупцією в органах влади. Про це на прес-конференції повідомив голова Херсонського обласного штабу партії Михайло Фабрін.
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Не поддавайтесь на провокации и не верьте хамским, и ложным заявлениям «горе» кандидатов в народные депутаты
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

21 липня відбулася конференція Херсонської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

16 травня в прес-центрі інформаційного агентства «ПІК» відбулася прес-конференція для журналістів області.
16 Травня 2012 +Коментар | подобається

"Одне із головних завдань, над яким зараз працюємо – розбудова міського осередку партії", - розповів журналістам голова  міської організації «УДАРу» Ігор Семенчев.
1 Листопада 2011 +Коментар | подобається

На прес-конференції у Херсоні Віталій Кличко заявив, що «УДАР» - це не партія Віталія Кличка, це партія людей, що об’єднуються навколо спільних принципів та цінностей. 
1 Листопада 2011 +Коментар | подобається

31 жовтня - 1 листопада лідер партії "УДАР" Віталій Кличко побував на Херсонщині
1 Листопада 2011 +Коментар | подобається

  Під час дводенного візиту на Херсонщину лідер партії "УДАР" Віталій Кличко зустрівся з трудовим колективом "Концерну "Електромаш"
1 Листопада 2011 +Коментар | подобається