Останні події
Быть или не быть? Вот в чем… терминал
18 Червня 2012 +Коментар | подобається

16 травня в прес-центрі інформаційного агентства «ПІК» відбулася прес-конференція для журналістів області.
16 Травня 2012 +Коментар | подобається

Восьмого травня відбулися позачергові збори Ради Херсонської обласної організації політичної партії УДАР, на яких на підставі поданої заяви про вихід за власним бажанням, було прийняте рішення про виключення Семенчева І.І. із партії УДАР. Також Радою обласної організації було направлено позачерговим зборам Херсонської міської організації подання на голову Херсонської міської організації кандидатури Маломужа О.І.
15 Травня 2012 +Коментар | подобається

Херсонська обласна та міська організації партії «УДАР» подарували дванадцятьом колишнім вихованцям Херсонського обласного соціального центру реабілітації дітей інвалідні візки. Батьки з різних районів Херсонщини приїхали до центру, аби отримати для своїх неповнолітніх дітей-інвалідів візки, які дозволять їм пересуватися самостійно. 
27 Березеня 2012 +Коментар | подобається

  25 лютого лідер міської організації партії «УДАР Віталія Кличка», голова Антонівської селищної ради Ігор Семенчев організував на території Антонівки народні гуляння з нагоди Масляної.  
25 Лютого 2012 +Коментар | подобається

 Напередодні Міжнародного дня інвалідів голова Херсонської обласної організації партії «УДАР» Михайло Фабрін, голова міської організації Ігор Семенчев, а також члени депутатської групи «УДАР» міської ради взяли участь у Дні поваги та турботи. 

1 грудня актив обласної та міської організацій партіїї «УДАР Віталія Кличка» взяли участь у мітингу, присвяченому 20-й річниці проведення Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності України.

22 листопада в День Свободи, напередодні візиту Віталія Кличка в Європейську Комісію обласна та міська організації політичної партії «УДАР» в Херсоні провели загальнонаціональну акцію «Свобода – це Європа».     
22 Листопада 2011 +Коментар | подобається

"Одне із головних завдань, над яким зараз працюємо – розбудова міського осередку партії", - розповів журналістам голова  міської організації «УДАРу» Ігор Семенчев.
1 Листопада 2011 +Коментар | подобається

На прес-конференції у Херсоні Віталій Кличко заявив, що «УДАР» - це не партія Віталія Кличка, це партія людей, що об’єднуються навколо спільних принципів та цінностей. 
1 Листопада 2011 +Коментар | подобається